Bejelentkezés \ Regisztráció
Időpontfoglalás

Budapest

Budapest

    Főállású IT support munkatárs a Xerox-nál

    Sajnos ez a hirdetés már nem aktuális, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

    Leírás

    Hamarosan végzel az egyetemen és utána szeretnél főállásban elhelyezkedni egy jól menő cégnél❓ Mindig is motivált a bónuszszerzési lehetőség❓ Érdeklődsz a számítógépek és nyomtatók szervizelése iránt és mobilisnak tartod magad❓

    👉 Ha igen, akkor itt a helyed!

    Feladatok:
    ➡️ A Xerox termelő berendezéseihez kapcsolódó javítási és karbantartási feladatok elvégzése.
    ➡️ Nyomtatók telepítése, üzembe helyezése, gépkezelői oktatások elvégzése
    ➡️ Részvétel szerviz tréningeken, a műszaki tudás folyamatos fejlesztése
    ➡️ Az ügyfél elvárásainak megfelelő magas színvonalú kapcsolattartás az ügyfél elégedettség növelése érdekében.

    ✅ Elvárások:
    • Nappali tagozatos aktív/passzív/levelezős hallgatói jogviszony végzés közelében
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Magas szintű műszaki ismeretek a dedikált termékcsoportok tekintetében
    • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
    • Proaktivitás, ügyfélközpontúság
    • Pontosság, megbízhatóság
    • Terhelhetőség, lelkiismeretes munkavégzés

    👍 Amit a cég kínál:
    - Fejlődő technológiai környezet,
    - Stabil céges háttér,
    - Béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria),
    - Lendületes csapat, képzések támogatása (angol nyelvtanfolyam)

    Elvárások

    B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Szükséges nyelvtudás

    Angol (Középfok)

    Kiválasztásnál előnyt jelent

    Nyomtatók szervizelésében szerzett tapasztalat

    Heti óraszám

    30 - 40 óra

    Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

    Fizetés

    Br. 500.000 Ft/hó , heti 40 óra esetén